Kerkdiensten 2020

Zondag 16 augustus

10.00 uur: Rolf Hoving (leesdienst + livestream)
16.00 uur: Rolf Hoving (kopie-dienst van 10.00 uur)
Collecte: Diaconie

Zondag 23 augustus

10.00 uur: ds. M.K. van Rijswijk (Bedum)(livestream)
16.00 uur: ds. M.K. van Rijswijk (Bedum) (kopie-dienst van 10.00 uur)
Collecte: Diaconie

Zondag 30 augustus

10.00 uur: ds. H. van Noort (Wetsinge-Sauwerd) kerkdienst (livestream)
16.00 uur: ds. C.Th. Basoski (leerdienst) (livestream)
Collecte: Kerkverband

Zondag 6 september

10.00 uur: ds. H. van Noort (Wetsinge-Sauwerd)
16.00 uur: ds. C.Th. Basoski
Collecte: Bibliotheekfonds T.U.

Zondag 13 september

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                                                Viering Heilig Avondmaal
16.00 uur: ds. P.K. van de Kamp (Grijpskerk Niezijl)       Viering Heilig Avondmaal
Collecte: Diaconie

Zondag 20 september

10.00 uur: br. Jan ter Veen                                                leesdienst
16.00 uur: ds. P. Groen
Collecte: Diaconie ABC voor A Rocha Nederland

Zondag 27 september

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                Belijdenisdienst en Viering Heilig Avondmaal
16.00 uur: ds. E.J. Meijer (Hoogkerk)                                    Viering Heilig Avondmaal
Collecte: Kerk

Zondag 4 oktober

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur: ds. E.J. Meijer (Hoogkerk)                                    
Collecte: Diaconie

Zondag 11 oktober

10.00 uur: ds. W. Jagersma (Assen-Zuid)                

NB De middagdienst begint deze keer om 16.30 uur.

16.30 uur: ds. E.J. Meijer (Hoogkerk)                                    
Collecte: Mission

Zondag 18 oktober

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur: ds. H. van Noort (Sauwerd)                                    
Collecte: Diaconie

Zondag 25 oktober

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                 Viering HA
16.00 uur: ds. P. Groen                                    
Collecte: Diaconie

Zondag 1 november

10.00 uur: ds. L.S.K. Hoogendoorn (Uithuizermeeden)                
16.00 uur: kand. P. Zuidema                                    
Collecte: Kerk

Zondag 4 november                 Dankdag

19.30 uur: dhr. J. ter Veen               leesdienst
Collecte: Dorcas

Zondag 8 november

10.00 uur: ds. P. Groen                
16.00 uur: ds. A.H. Driest (em. Groningen Zuid/Helpman)                                    
Collecte: Kerkverband

Zondag 15 november

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur: ds. A.J. van Zuijlekom (Stadskanaal)                                    
Collecte: Diaconie

Zondag 22 november

                                                               Einde kerkelijk jaar
10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur: ds. W.L. de Graaff (Groningen Zuid/Helpman)                                    
Collecte: Kerk

Zondag 29 november

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur:                                    
Collecte: 1. Diaconie 2. Kinderkerst

Zondag 6 december

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                
16.00 uur: ds. ds. W.L. de Graaff (Groningen Zuid/Helpman)                                    
Collecte: Sprank Bedum