KERKDIENSTEN 2022

zondag 4 december       Heilig Avondmaal

10.00 uur ds. J.H. Tempelman

zondag 11 december

10.00 uur ds. C.Th. Basoski
16.30 uur prof.dr. M. te Velde

zondag 18 december

10.00 uur ds. F. Rinkema (Mussel)

zondag 25 december 1e kerstdag

10.00 uur ds. C.Th. Basoski

zaterdag 31 december oudjaarsavond

19.30 uur ds. C.Th. Basoski

 

Eerdere diensten:

zondag 2 januari       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman                   online dienst
Collecte: Diaconie

zondag 9 januari

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski                   online dienst

zondag 16 januari

10.00 uur: br. Gert de Jonge                   online dienst

zondag 23 januari

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski
Wijkkringen 3, 4, 6, 10, Adelheid, Ranonkel, Jupiter/Mars/Spica en Pluto zijn uitgenodigd.

zondag 30 januari

10.00 uur: br. Jan ter Veen
Wijkkringen 2, 7, 8, 12, 14, Boteringe, Kapteyn/Korte, Ossehoeder en Venus zijn uitgenodigd.

zondag 6 februari       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski
Wijkkringen 3, 4, 6, 10, Adelheid, Ranonkel, Jupiter/Mars/Spica en Pluto zijn uitgenodigd.

zondag 13 februari

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman
Wijkkringen 2, 7, 8, 12, 14, Boteringe, Kapteyn/Korte, Ossehoeder en Venus zijn uitgenodigd.

zondag 20 februari

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 27 februari

10.00 uur: ds. T.Nap Drachten

dinsdag 1 maart

19.30 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 6 maart Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman

woensdag 9 maart Biddag

19.30 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 13 maart

10.00 uur: ds. C. van Dusseldorp

zondag 20 maart

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 27 maart

10.00 uur: ds. R. Telgenhof Assen

zondag 3 april       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman

zondag 10 april

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman Bevestiging ambtsdragers

vrijdag 15 april       Goede Vrijdag

19.30 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 17 april       Pasen + Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 24 april

10.00 uur: ds. S. de Jong Drachten

zondag 1 mei       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman

zondag 8 mei

10.00 uur: br. Gert de Jonge

zondag 15 mei       doopdienst

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 22 mei

10.00 uur: ds. L.G. van der Heide

donderdag 26 mei       Hemelvaart

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 29 mei

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman

zondag 5 juni       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 12 juni

10.00 uur: Ds. Martins uit Riga

zondag 19 juni

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 26 juni

10.00 uur: ds. J.H. Tempelman

zondag 3 juli       Heilig Avondmaal

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 10 juli

10.00 uur: br.Jan ter Veen

zondag 17 juli

10.00 uur: ds. C.Th. Basoski

zondag 24 juli

10.00 uur: ds.L.S.K.Hoogendoorn
In de zomerperiode werken we samen met de Refajahkerk en de Oosterkerk.
31 juli 10:00 uur Oosterkerk (S.S. Rosensteinlaan 23): ds. Sieds de Jong (Drachten-ZW)
7 augustus 10:00 uur Columnakerk (Paulus Potterstraat 2): ds. Jan Tempelman
7 augustus 10:00 uur Refajahkerk (Galenuslaan 1): br. Christiaan Huizinga
14 augustus 10:00 uur Oosterkerk (S.S. Rosensteinlaan 23): ds. Jaap van den Bos
21 augustus 10:00 uur Columnakerk (Paulus Potterstraat 2): ds. Jan Tempelman
21 augustus 10:00 uur Refajahkerk (Galenuslaan 1): zr. Aliette Meerveld-Poortinga
Collecte: Alle collecten tijdens het zomerrooster zijn voor INLIA

zondag 28 augustus

10.00 uur Columnakerk ds. C.Th. Basoski

zondag 4 september       Heilig Avondmaal

10.00 uur ds.LG vd Heide

zondag 11 september

10.00 uur ds. C.Th. Basoski       Openbare belijdenis
16.30 uur ds. C.Th. Basoski

zondag 18 september

10.00 uur ds. J.H. Tempelman

zondag 25 september

10.00 uur ds. J.M. van Leeuwen

zondag 2 oktober       Heilig Avondmaal

10.00 uur ds. P. Zuidema

zondag 9 oktober

10.00 uur Dhr. G. de Jonge

zondag 16 oktober

10.00 uur br. Rik Wisselink

zondag 23 oktober

10.00 uur ds. J. van den Bos( Oost)

zondag 30 oktober

10.00 uur Ds. L.S.K.Hoogendoorn

woensdag 2 november dankdag

19.30 uur ds. C.Th. Basoski

zondag 6 november       Heilig Avondmaal

10.00 uur ds. J.H. Tempelman

zondag 13 november

10.00 uur ds. C.Th. Basoski
16.30 uur dr. R.T. te Velde (TU Kampen)

zondag 20 november

10.00 uur ds. C.Th. Basoski

zondag 27 november

10.00 uur ds. J. van den Bos (Oost)